Moja przygoda z książkami i wyzwaniem czytelniczym...

STYCZEŃ 2015 - PODSUMOWANIE

wtorek, 3 lutego 2015 ,


Niedawno minął pierwszy miesiąc mojego blogowania oraz wyzwania czytelniczego, więc postanowiłam zrobić małe podsumowanie stycznia. Udało mi się w tym czasie przeczytać 4 książki. W szczególności podobały mi się dwie z nich. Jutro zaś pokażę Wam mój pierwszy książkowy stosik zawierający pozycje, które planuję przeczytać w lutym.

Tak jak napisałam, w czasie tego miesiąca udało mi się przeczytać 4 książki. Każda z nich pasowała do mojego wyzwania czytelniczego. Może nie jest to najlepszy wynik, ale mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu pójdzie mi lepiej. Jeśli nie czytaliście jeszcze moich recenzji, to zapraszam:

- "Zemsta ubiera się u Prady", Lauren Weisberger
- "Kochanice króla", Philippa Gregory
Z podanych powyżej książek najbardziej podobały mi się "Kochanice króla", choć "Dziewczyna w błękitnej sukience" również była bardzo dobra.  Najsłabszą z nich zdecydowanie była "Zemsta ubiera się u Prady", którą polecam przede wszystkim oddanym fanom pierwszej części - "Diabeł ubiera się u Prady"

W styczniu udało mi się napisać 18 postów na bloga. Najczęściej czytaliście mój wpis Wyzwanie czytelnicze 52 książki na 2015 rok oraz 02. Książka z kolorem w tytule.

Jutro będę chciała Wam napisać o moich planach czytelniczych na luty. Przeglądając inne blogi książkowe, bardzo spodobał mi się pomysł stosików. Dlatego pokażę Wam mój stosik, czyli książki, które mam zamiar przeczytać w lutym.

Może Ci się również spodobać

2 komentarze

 1. Ciekawi mnie "Zemsta ubiera się u Prady". Nawiązanie do "Diabła"? Niezorientowana trochę jestem xd
  Zapraszam do siebie,
  http://worldofbookss.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to druga część "Diabła" i przedstawia dalsze losy Andy oraz Emily. Niestety jest w niej mało Mirandy. Jeśli jesteś fanką "Diabła", to może Ci się spodoba. Zapraszam do przeczytania recenzji, a zorientujesz się mniej więcej jaka jest książka. Pozdrawiam.

   Usuń